Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Kraft Çanta Nedir?

 Kraft çantalar, kraft kağıt adı verilen doğal görünümlü organik malzemeden üretilmektedir. Bu kağıt türü geri dönüşümlüdür dolayısıyla çevrecidir. Kraft kağıt malzeme dayanıklıdır, sıkıştırıldıklarında mobilya sektöründe’de kullanılabilinmektedir. Bristol kağıda göre daha ekonomiktir. Dış yüzeyi baskıya uygundur, Kraft Çantalara ip veya yine kraft kağıttan burgu tutmaç yapılabilinir. İhtiyacınıza göre çeşitli boy ve ebatta üretilebilmektedir. 

Kraft Çanta Kullanım Alanları;

 Kraft çantalar, içerdiği ürüne uygun olarak taşıma amaçlı kullanılmaktadır. Çoğunlukla butikler, giyim mağazaları, parfüm satan yerler gözlük ve optik malzemeleri satan yerler, medikaller ve daha bir çok benzer sektörde müşterilerinin aldığı ürünlerin rahat taşınması maksadıyla hatta çantaların üzerlerine baskı yaparak müşterilerinize sizin reklamınızı yapmasına olanak sağlamış olursunuz. Kraft Çantalar doğal renginde olduğu gibi çeşitli renklerde’de temin etmek mümkündür. Bu şık ve kullanışlı çantalar ticaretiniz’de kesinlikle fark yaratacaktır. Ekonomik bir tercih olan kraft çantalar sade ve şık çanta modelleridir. Plastik torba gibi doğaya zarar veren kimyevi bir yapıda olmaması doğaya katkı bulunurken aynı zamanda ticaretinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Kraft çantalar katlanabilir özelliği sayesinde deponuzda ek alana ihtiyaç duymazsınız. Tezgah altında küçük bir dolap içerisinde’de muhafaza etmek mümkündür. Kraft Karton Çantaların kullanım alanları çok geniş olup sadece ürün taşıma ihtiyacına değil aynı zamanda çeşitli promosyon faaliyetlerinde’de kullanmanız mümkündür. Bu tip çalışmalarda reklamınızı yansıtacak sade ve ekonomik bir çözüm  arayışındaysanız kraft karton malzemeden yapılmış çantalar tercih alternatifleriniz arasında olmalıdır.  

  Sizde en uygun Kraft Çanta fiyatları için sitemizin alt kısımlarındaki canlı destek bölümlerinden, konusunda uzman personelimize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

  Kraft Çanta diye bilinen kağıt çantalar; kendi arasında doğal kraft renk, komple zeminli renk, baskılı, baskısız gibi birçok çeşide ayrılır. En çok talep gören cinsi, doğal kraft kağıt çantadır. Sektörünüze ve ürününüze en uygun çantayı belirlemek için, sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek bölümlerinden konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden ücretsiz bilgi alabilir, tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz.

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
Canlı Destek
Hoş geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?